بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی تهران

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی تهران

شرکت کاسپین استیل، تامین کننده انواع مقاطع فولادی واستنلس استیل در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران 1401

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه یاد می شود كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد و فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند شرکت کاسپین استیل نیز از سال ۱۳۹۰ با اتکا بر ارتباطات گسترده جهانی در حوزه مشاوره، تهیه و تامین محصولات فولادی از اقصی نقاط جهان فعالیت خود را آغاز نمود.
با نگاهی حرفه ای در ارائه خدمات به مشتریان، پیشرو بودن در ارائه خدمات نوین را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده و کوشش نموده تا با همراهی مشتریان در خرید حرفه ای اعتماد و رضایتمندی آنان را جلب نماید. و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی تهران

تاریخ شمسی: ۲۳ تا ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱
تاریخ میلادی : May 13-16 2022
روز های برگزاری نمایشگاه : جمعه تا دوشنبه
زمان بازدید: 9 صبح تا 16 عصر

مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی تهران

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

هم اکنون نیز در سالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران غرفه 2028 از ساعت 9 الی 16 تا تاریخ26 اردیبهشت ماه پذیرای حضور شما عزیزان می باشد.

سالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران غرفه 2028

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فهرست مطالب

اخبار مرتبط

محصولات کاسپین استیل

مشاوره رایگان تلفنی