کاسپین استیل از سال 1390 با اتکا بر ارتباطات گسترده جهانی در حوزه مشاوره، تهیه و تامین محصولات فولادی از اقصی نقاط جهان فعالیت نموده و در این راستا تا قبل از خروج دولت آمریکا از برجام نمایندگی شرکتهای مطرح فولادی جهانی نظیر Samsung C&T کره، TISCO چین،Essar Steel و ArcelorMittal هند را دارا بوده است. مضاف بر این در همان سال ها با واردات محصولات فولادی از جمله ورق های مغناطیسی یا ورق های سیلیس، ورق های استنلس استیل، ورق های نورد گرم و توزیع آن ها بین مشتریان داخلی توانست حوزه فعالیتهای تخصصی خود را گسترش دهد.
در اوایل سال ۱۳۹۶ با توجه به رشد تولید محصولات فولادی در داخل کشور، فعالیت شرکت در راستای تامین و خرید عمده از تولیدکنندگان داخلی و توزیع این محصولات توسعه یافت. همچنین با ایجاد زیر ساخت های موردنیاز در امر صادرات کالا های فولادی با تاسیس شرکت سنترال ویستا جنرال تریدینگ در منطقه آزاد صحار در کشور عمان فعالیت بازرگانی خود را وسعت بخشید.

همچنین در داخل کشور نیز جهت رفع نیازمندی مشتریان، در سال ۱۳۹۷ شرکت کاسپین استیل نسبت به ایجاد دفتر فروش و انبار اختصاصی با فضایی بیش از ۵۰۰۰ متر مربع مجهز به باسکول استاندارد و جرثقیل در قطب تجاری آهن آلات شهر مشهد فعالیت توزیع مویرگی محصولات فولادی در شرق کشور را گسترش داد.
گروه کاسپین استیل شامل شرکت های کاسپین استیل ویستا، کاسپین استیل سازه و سنترال ویستا با حدود ۴۰ نفر پرسنل مجرب ، مستقر در دفاتر تهران، مشهد، بندرعباس در ایران و دفتر عمان ( منطقه ویژه اقتصادی صحار) توانسته با باور به اینکه شرط بقا در تجارت و تولید دنیای امروز، حضور در بازارهای بین المللی می باشد، با ایجاد دفاتر خارج از کشور و ارتباطات گسترده جهانی، به گسترش حوزه فعالیت خود در سطح جهانی قدم بردارد.

سرویس دهنده: ما به عنوان سرویس دهنده حرفه ای در صنایع فولادی، به عنوان واسطه ای بین مشتری و تامین کننده عمل می کنیم. هنر ما آسان سازی معاملات پیچیده برای خریداران و فروشندگان با تکیه بر نیروهای متخصص، زیر ساخت های بین المللی و داخلی و ارتباطات گسترده است.
ما به مشتریان خود کمک می کنیم که نیازمندی های فولادی خود را در مکان، زمان و قیمت مناسب دریافت نمایند. برای تامین کنندگان، ما از دانش، ارتباطات گسترده داخلی و خارجی استفاده نموده و اطمینان می دهیم که محصولات آن ها در مناسب ترین زمان ممکن به بهترین مشتریان در بهترین مقاصد دنیا برسد.
واردات: با توجه به نیازمندی های صنایع داخلی، کاسپین استیل با تکیه بر دانش بازرگانی، فنی و ارتباطات گسترده نسبت به واردات محصولات فولادی از جمله محصولات استنلس استیل (فولاد های ضدزنگ) و لوله های استیل از کشورهای آسیای میانه و چین و توزیع آن در صنایع پایین دستی اقدام می نماید.
صادرات: بازاریابی بین المللی و فروش محصولات تولید داخل کشور در حوزه کشورهای حاشیه خلیج فارس، چین و تایوان که در این راستا کاسپین استیل نسبت به صادرات محصولات فولادی و معدنی مانند شمش آهن، مفتول کلاف و دولومیت کلسینه و هیدراته، آهک، آنتراسیت، فروسیلیس توانسته است اقدامات شایسته ای را انجام دهد.

در حوزه خرید، انبار و توزیع انواع محصولات فولادی از جمله ورق های فولادی، میلگرد، مقاطع تیرآهن و تیرآهن بال پهن، ورق های گالوانیزه رنگی، ورق های روغنی (سرد) و انواع قوطی و پروفیل در بازار داخلی فعالیت دارد.
گروه کاسپین استیل با نگاهی متفاوت و حرفه ای در ارائه خدمات به مشتریان، پیشرو بودن در ارائه خدمات نوین را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و کوشش نموده تا با همراهی مشتریان در خرید حرفه ای اعتماد و رضایتمندی آنان را جلب نماید که این مهم منجر به تکرار فرآیند خرید و ایجاد باشگاه مشتریان وفادار گشته است.

caspiansteelvista

کاسپین استیل ویستا

شرکت کاسپین استیل ویستا (سهامی خاص) تحت شماره ثبتی 415185 و شناسه ملی 10320673379 در اداره ثبت شرکت های تهران به مدت نامحدود و مدیریت عاملی جناب آقای حمیدرضا غفوریان پاکدل در محل دفتر مرکزی شرکت به آدرس خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک 1، واحد 116 در سال 1390 تاسیس گردید.

سنترال ویستا

سنترال ویستا جنرال تریدینگ

شرکت ویستا جنرال تریدینگ در تاریخ 10 اکتبر سال 2017 با شماره ثبتی 1304807 در اتاق بازرگانی و صنایع عمان ثبت گردیده است

کاسپین استیل سازه

کاسپین استیل سازه

شرکت کاسپین استیل سازه (سهامی خاص) تحت شماره ثبتی 478461 و شناسه ملی 14005203842 در اداره ثبت شرکت های تهران به مدت نامحدود و به مدیریت عاملی جناب آقای سیاوش دفتری در محل دفتر مرکزی شرکت به آدرس خیابان آفریقا ، خیابان سپیدار ، پلاک 1 ، واحد 115 در سال 1396 تاسیس گردید

جناب آقای حمیدرضا غفوریان

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل

جناب آقای سیاوش عزبدفتری

نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

جناب آقای حامد غفوریان

نایب رییس هیئت مدیره

جناب آقای مسعود طاهری

عضو هیئت مدیره