امروز پنج‌شنبه 6 اردیبهشت 1403
caspiansteel
خانه
منو
021-58245000
محصولات
واتس آپ
تامین کننده انواع محصولات فولادی در ایران
caspiansteel

اطلاعیه عرضه بورس کالا/ قیمت پایه شمش ۵ درصد افزایش یافت

بورس کالای امروز شنبه هشتم بهمن

دسترسی سریع به محتوای این خبر

براساس اطلاعیه عرضه بورس کالای امروز شنبه هشتم بهمن 1401 شاهد عرضه ۱۲ محصول فولادی خواهیم بود.

مطابق با جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز شنبه هشتم بهمن ۱۴۰۱،میزان ۲ میلیون و ۸۸۳ هزار و ۱۵۲ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا عرضه می‌گردد.

بر اساس این اطلاعیه، شمش بلوم، میلگرد ساده صنعتی، میلگرد آلیاژی، میلگرد کلاف، تیرآهن، ناودانی، ورق سرد خودرو و گندله سنگ آهن در تالار صنعتی و سنگ آهن دانه بندی، سنگ آهن کلوخه و کنسانتره سنگ آهن در تالار حراج باز بورس کالا عرضه می‌گردند.

بر این اساس ۳۷ هزار و ۸۰ تن شمش بلوم با قیمت ۱۹۱ هزار و ۶۶۵ ریال در بورس کالا عرضه می‌گردد. قیمت پایه این کالا به نسبت هفته گذشته به میزان ۵٫۶ درصد رشد داشته است و این در حالی است که حجم عرضه شمش بلوم به میزان ۱۵ درصد افزایش داشته است.

در همین حال در معاملات امروز میزان ۳ هزار و ۵۲۰ تن میلگرد ساده صنعتی با قیمت پایه ۲۲۱ هزار و ۶۰۳ ریال عرضه خواهد شد. در حالی که این محصول ۱٫۵ درصد برای قیمت پایه افزایش داشته است.

همچنین، فروشندگان میلگرد کلاف برای عرضه امروز، حدود ۵ درصد حجم عرضه کل خود را کاهش داده و فقط ۵ هزار و ۹۱ تن از این محصول را با قیمت پایه ۲۰۴ هزار و ۲۲۰ ریال عرضه خواهند نمود.

علاوه بر این، برای ۳ هزار و ۲۵ تن میلگرد آلیاژی که در بورس امروز عرضه خواهد شد، قیمت پایه ۱۷۸ هزار و ۵۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.

همچنین، ۷ هزار و ۶۳۶ تن تیرآهن با قیمت پایه ۱۹۸ هزار و ۶۷۵ ریال عرضه خواهد شد. ضمن اینکه نسبت به هفته قبل قیمت پایه این کالا ۲٫۹ درصد افزایش داشته است.

در ادامه، ۲۰۰ تن ناودانی با قیمت پایه ۲۰۹ هزار و ۱۷۴ ریال در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. در حالیکه این کالا هفته پیش عرضه نگردیده بود.

علاوه بر این، ورق سرد خودرو و ورق سرد لوازم خانگی که هفته پیش عرضه نشده بودند امروز به میزان ۳۰۰ تن و با قیمت پایه ۳۰۷ هزار و ۸۸۷۵ ریال عرضه خواهند شد.

همچنین، ۹۱ هزار تن سنگ آهن دانه بندی در بورس کالا عرضه خواهد شد که این کالا قیمت پایه خود را با افزایش ۱۱٫۶ درصد به ۱۲ هزار و ۶۹۵ ریال رسانده است.

سنگ آهن کلوخه امروز بدون تغییر در حجم عرضه به همان میزان هفته پیش یعنی ۵۰۰ هزار تن عرضه خواهد شد. این کالا ۳٫۶ درصد بالاتر از قیمت شنبه هفته پیش به فروش خواهد رسید.

در همین حال، ۸۹۵ هزار تن کنسانتره سنگ آهن با قیمت پایه ۲۸ هزار و ۹۸۲ ریالی عرضه خواهد شد که بیانگر افزایش ۰٫۱ درصدی قیمت پایه این کالا دارد.

امروز بالاترین حجم عرضه مربوط به گندله سنگ آهن بوده که با ۱ میلیون و ۳۷۰ هزار تن میزان عرضه، بالاترین حجم را در میان محصولات فولادی عرضه خواهد نمود. خریداران می‌توانند با قیمت پایه ۳۷ هزار و ۸۲۸ ریال این کالا را خریداری نمایند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

محصولات کاسپین استیل