ورق استیل آسانسور

ورق استیل آسانسور می تواند یک سری ویژگی های مشخص داشته باشد. ورقه های مخصوص آسانسور باید حتما مقاومت بالایی داشته باشند تا مناسب استفاده در اتاقک های بالابرها شوند. در ادامه می خواهیم هم ویژگی های مربوط به آسانسورها و هم نکات مهمی که در خصوص این نوع از ورقه های استیل وجود دارد را بررسی کنیم. بنابراین با ما همراه باشید تا تمامی این نکات و موارد را بدانید.

ورق استیل آسانسور چیست؟

ورق استیل آسانسور چیست؟

ورق استیل آسانسور می تواند هم در ساخت کف و هم سقف آسانسورها اهمیت داشته باشد و دیده شود. هرقدر کیفیت این ورقه ها بیشتر باشد، قیمت ورقه ها نیز بالاتر خواهد بود. به همین خاطر نیز بهترین کار آن است که ورقه های استیل آسانسور را بشناسید و بدانید که چرا از این ورقه ها باید استفاده کنید.

کاربرد ورق استیل در کابین آسانسور

کاربرد کلی که ورقه های استیل در کابین آسانسورها دارد، مربوط به ساخت سقف و کف اتاقک های آسانسور می باشد. به طور کلی قسمت کف و سقف کابین های آسانسور می تواند از ورق استیل تهیه شود.

استفاده از استیل بگیر برای تولید آسانسور

استیل بگیر و استیل نگیر دو نوع از ورقه های استیل هستند که کارایی های بسیار زیادی هستند. استیل های نگیر به آهنربا جذب نمی شوند و رسانای خوبی ندارد. این در صورتی است که استیل بگیر کاملا متفاوت بوده و علاوه بر رسانایی خوبی که دارد، می تواند به خوبی نیز جذب آهنربا شود. برای ساخت ورق استیل آسانسور از استیل های بگیر استفاده می شود.

یکی دیگر از مواردی که در استیل های بگیر وجود دارد مربوط به مقدار بسیار پایین نیکل در این مدل از استیل ها است. نیکل فلزی بسیار گران قیمت است و فقدان آن در تولید استیل های بگیر باعث می شود تا هزینه های تولید این نوع از ورقه ها بسیار پایین بیاید.

ویژگی ورق استیل آسانسور

ویژگی ورق استیل آسانسور

ورقه های استیل بگیر برای آسانسور یک سری ویژگی های منحصر به فرد دارند. این مدل از ورقه ها و ویژگی های مربوط به آن ها سبب می شود تا این ورقه ها اهمیت زیادی پیدا کنند. در ادامه می خواهیم این ویژگی ها را بررسی کنیم تا شما نیز نسبت به این مسئله کاملا آگاه شوید.

  • برش پذیری آسان این ورقه ها به دلیل صخامت پایین آن ها سبب می شود تا به راحتی بتوانیم این ورقه ها را در ابعاد مورد نظر برش دهیم و مورد استفاده قرار دهیم.
  • شکل پذیری مناسب ورقه های استیل یکی دیگر از موارد و نکات مهم است. شکل پذیری مناسب باعث می شود تا ورق های استیل را بتوانیم به خوبی به هر فرمی که دوست داریم، شکل دهیم.
  • جوشکاری آسان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. این نوع از ورقه ها را به راحتی می توانیم جوش دهیم. به همین دلیل نیز معمولا جوشکاری این ورقه ها باید کاملا آسان باشد.
  • مقاوم در برابر دما: ورق استیل آسانسور نیز می تواند در برابر دما به خوبی مقاومت داشته باشد. این میزان از مقاومت باعث می شود تا ورقه های آسانسور در هر شرایط دمایی تغییر شکل ندهند.
  • نگهداری از این مدل از ورقه ها بسیار راحت است. همین موضوع سبب می شود تا هزینه های این نگهداری ها کاهش پیدا کرده و کاملا مقرون به صرفه باشد.

سایر کاربردهای ورق استیل بگیر

ورقه های استیل بگیر می توانند علاوه بر آن که در ساخت اتاقک های آسانسور استفاده می شوند، یک سری کارایی ها و کاربردهای دیگر نیز داشته باشند. در اینجا می خواهیم این ویژگی ها و موارد را بررسی کنیم.

ساخت خودرو

اولین مورد استفاده از ورقه های استیل بگیر در ساخت قطعات مربوط به خودروها است. ساخت قطعات خودرو همچون تزئینات داخلی خودرو، صندوق عقب، سیستم اگزوز، دیسک های خودرو، فنرها و گیره ها و… از جمله مهم ترین مواردی هستند که در بخش تولید قطعات خودرو استفاده می شوند.

ساختمان سازی

مورد بعدی استفاده از ورقه های استیل در ساخت و سازها است. کانال های دودکش، ناودانی ها، نمای خارجی و بسیاری از بخش های دکوراسیون داخلی نیز میتوانند با استفاده از این ورقه های استیل تولید شوند.

صنایع غذایی

استفاده در تولید قوطی های مواد غذایی، ساخت وسایل آشپزخانه همچون یخچال و مایکروویو و… می توانند از جمله موارد مهمی باشد که در صنایع غذایی استفاده شوند.

استیل طرح دار آسانسور چیست؟

استیل طرح دار آسانسور چیست؟

ورق استیل طرح دار آسانسور یکی دیگر از انواع ورقه هایی است که می تواند در ساخت اتاقک های آسانسور استفاده شود. این ورقه های استیل می توانند فرم پذیری بالایی داشته باشند و از مقاومت خوبی نیز برخوردار باشند. خاصیت ضد زنگ زدگی و مقاومت مکانیکی بالا را نیز می توانید به این ورقه ها اضافه کنید.

این مدل از ورقه های استیل به طور کلی طرح های متنوع و زیادی دارد. به همین دلیل نیز می توانیم از آن در موقعیت های مختلفی استفاده کنیم. پنل دکمه ها، دکمه های آسانسور، دیواره ها و… را به راحتی می توانیم از این نوع از ورقه ها استفاده کنیم.

در کنار تمامی مزیت هایی که ورق استیل آسانسور طرح دار می تواند داشته باشد، این ورقه ها قیمت های نسبتا بالایی دارند زیرا ظرافت زیادی در ساخت آن ها به کار رفته است. معمولا انواع رنگی این ورقه ها نیز در بازار وجود دارند که باعث می شوند تا تنوع این محصول بیشتر از گذشته شود.

ورق های استیل طرح دار آسانسور انواع و اقسام مختلفی دارند. ورقه های شامپاینی، ورقه های میرور دودی و ورق استیل طلایی می توانند انواع و اقسام ورق استیل طرحدار باشند. تمامی این مدل ها می توانند کارایی های بالا و جذابیت ظاهری زیادی داشته باشند که سبب می شود کیفیت این محصولات بیش از پیش شود.

ورق استیل طرحدار دکوراتیو یا همان ورقه های میرور از جمله موارد مناسبی هستند که در ساخت اتاقک های آسانسور می توانند استفاده شوند. این ورقه ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند که برای ساخت سازه های گوناگون می توانند استفاده شوند. حتی بر روی بسیاری از این ورقه ها می توانیم طرح های سه بعدی خاصی را ببینیم که اجرایی می شوند. معمولا طرح های ایجاد شده بر روی ورقه های استیل با فرایند فشار و نورد انجام می شوند.

اگر بخواهیم ویژگی های ورق استیل آسانسور طرح دار را بررسی کنیم باید بگوییم که ضخامت کم، ظرافت بالا و همچنین سطح صاف و صیقلی این نوع از ورقه های آسانسور می توانند از جمله مهم ترین ویژگی های این ورقه ها باشند.

قیمت ورق استیل آسانسور

یکی از نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید، مربوط به قیمت ورقه هاس استیل است. ورق استیل آسانسور می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد. این ورقه ها در موقعیت های مختلفی استفاده می شوند و ویژگی های مختلفی نیز می توانند داشته باشند. معمولا قیمت این ورقه ها می تواند نوسان زیادی داشته باشند. به همین خاطر نیز نمی توان قیمت این ورقه ها را به طور دقیق تعیین کرد.

کلام پایانی

ورق استیل آسانسور ویژگی های بسیار زیادی دارد و گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در محیط های مختلف و به ویژه کابین های آسانسور است. این ورقه ها را می توانیم از شرکت های معتبری همچون کاسپین استیل تهیه کنیم که کارایی های زیادی دارند. ورقه های استیل در این شرکت علاوه بر کیفیت های بالایی که دارند، می توانند قیمت بسیار مناسبی نیز داشته باشند.

میلاد اعتمادی فر