ورق عرشه فولادی فولاد مبارکه

ورق عرشه فولادی فولاد مبارکه

قیمت عرشه فولادی مبارکه مانند دیگر مقاطع روزانه توسط کارخانه اعلام می شود. کاسپین استیل عرضه کننده ورق عرشه فولادی گوالانیزه فولاد مبارکه در سایز و ضخامت های مختلف می باشد. کاسپین استیل روزانه فاکتورهای شرکت های مختلف را بررسی کرده و قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه را در جدول سایت بروزرسانی می کند.

مجتمع فولاد مبارکه اصفهان

عملیات ساخت مجتمع فولاد مبارکه در سال 1360 آغاز و با شروع جنگ تحمیلی  به دست جوانان پرتوان ایرانی ادامه یافت. اولین کوره قوس الکتریکی در فولاد مبارکه سال 1370 احداث و در سال 1371 به دست ریاست جمهور وقت راه اندازی شد. با ورود محصولات فولادي اين شركت به بازار و افزايش تدريجي توليد تا سقف ظرفيت اسمي 2/4 ميليون تن بخش عمده اي از نياز كشور به اين كالاي استراتژيك بر طرف گرديد. شرکت فولاد مبارکه اصفهان با هدف تولید مقاطع فولادی مختلف مشاغل زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده است.

مشخصات عرشه فولادی فولاد مبارکه

قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه

عرشه فولادی یکی از مقاطع مورد استفاده در سقف و اطراف سوله ها و انبارها است. البته با توجه به ترکیبات شیمیایی و خواص مکانیکی، کاربرد ورق عرشه فولادی مبارکه تنها به این دو اکتفا نمی کند. ورق عرشه فولادی مقطعی به شکل ذوزنقه است که دارای شیارهایی بسته به نوع کاربرد آن می باشد. برای تولید ورق عرشه فولاد مبارکه از ورق های گالوانیزه به ضخامت های 0.7 الی 1 میلی متر استفاده می شود.

ارتفاع ذوزنقه قرار داده شده بر روی ورق بسته به کاربرد و بار وارده به آن می باشد. به همین علت کارخانجات ورق های عرشه فولادی را به اشکال مختلف تولید می کنند. قیمت ورق عرشه فولادی نیز با توجه به استاندارد ساخت و شیارهای آن تعیین می شود، زیرا شیارهای مختلف دارای وزنی متفاوت خواهد بود.

قیمت ورق عرشه فولادی فولاد مبارکه

کاسپین استیل با آگاهی بر اهمیت ورق گالوانیزه عرشه فولادی، بهترین برندهای آن را در بازار جتسجو و تهیه کرده است. مجموعه ما مقاطع فولادی مختلف را مستقیم از کارخانه تهیه کرده که سبب قیمت مقرون بصرفه آن شده است. ورق عرشه فولادی یکی دیگر از مقاطع با کاربرد بالا است که اطلاع از قیمت آن برای مهندسین و صاحبان صنایع بسیار مهم می باشد. کاسپین استیل با دانستن این موضوع، قیمت عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه را روزانه در سایت خود بروزرسانی می کند.

بررسی قیمت عرشه فولادی گالوانیزه فولاد مبارکه

خرید ورق عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه

قیمت مقاطع فولادی روزانه و حتی ساعتی تحت تاثیر عوامل مختلف در حال تغییر می باشد. یکی از این عامل ها قیمت مواد اولیه است. ورق ها از عناصر و مواد اولیه مختلفی تولید شده است که سبب تعیین قیمت آن می شود. طبیعی است که ورقی با مقاومت بالا در برابر خوردگی و ضد زنگ، قیمتی بالاتر نسبت به دیگر ورق ها داشته باشد. همچنین قیمت مواد اولیه مستقیم به نرخ ارز مربوط می شود و با بالا رفتن نرخ ارز، قیمت مواد اولیه نیز افزایش خواهد یافت.

خرید ورق عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه

برای خرید ورق عرشه فولادی مبارکه به دفتر فروش کاسپین استیل مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب محصول، سایز و ابعاد آن را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید. فاکتور شما در زمانی سریع صادر شده و بار آماده تحویل می شود. بسته به نوع محصول، بار شما به صورت انبار کاسپین استیل و درب کارخانه قایل تحویل است.

نمایش دادن همه 2 نتیجه