نبشی ایران اسپیرال

نبشی ایران اسپیرال

ایران اسپیرال مجتمع فولادی تولیدکننده لوله های خط تولید انتقال آب است که در کنار آن نبشی فولادی باکیفیت نیز تولید می کند. شرکت ایران اسپیرال با اطلاع از نیاز روز کشور اقدام به تولید نبشی نموده است که شاهد حضور پررنگ مقاطع آن در بازار هستیم. کاسپین استیل عرضه کننده مستقیم مقاطع فولادی ایران اسپیرال می باشد. برای آگاهی از قیمت نبشی ایران اسپیرال به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

مجتمع فولادی ایران اسپیرال

کارخانه لوله سازی شرکت ایران اسپیرال در سال 1373 در شهرک صنعتی سگزی واقع در کیلومتر 52 شرق اصفهان به بهره برداری رسید. در ابتدا مجتمع فولادی ایران اسپیرال هدف خود را تولید لوله های خطوط آب عنوان کرد. شرکت ایران اسپیرال در زمینی 30 هکتار و زیربنای  000ر25 متر قرار دارد. همچنین این مجتمع به خطوط سراسری ریلی کشور بسیار نزدیک است که کار انتقال موارد اولیه یا انتقال سفارشات را تسهیل داده است.

شرکت ایران اسپیرال تولید کننده انواع لوله های فولادی درز جوش مارپیچ (اسپیرال) از قطر 16 الی 120 اینچ به روش جوشکاری زیر پودری ضخامت 5 الی 25.4 میلی متر می باشد. وجود دو خط تولید، امکان تولید دو لوله با قطرهای مختلف را به صورت هم زمان فراهم می نماید. تکنولوژی خط تولید از کشورهای صاحب نام نظیر PRD آمریکا و HOESCH آلمان می باشد که لوله های تولیدی تاکنون در طرح های مختلف آبرسانی، صنایع پتروشیمی و نیروگاه های مختلف استفاده شده است.

بررسی قیمت نبشی ایران اسپیرال

نبشی های فولادی ایران اسپیرال به دو صورت بال مساوی و نامساوی تولید می شود. استاندارد ساخت هریک بایکدیگر متفاوت می باشد که باید با توجه به کاربرد مورد استفاده قرار گیرد. همچنین وزن و ابعاد هرکدام متفاوت است که در جدول سایت لیست موجودی و ابعاد نبشی اسپیرال برای شما قرار داده شده است. برای اطلاع از قیمت نبشی ایران اسپیرال با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت روز نبشی ایران اسپیرال

قیمت نبشی ایران اسپیرال

قیمت مقاطع فولادی روزانه تحت تاثیر عواملی همچون نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا، قیمت جهانی آهن، قیمت مواد اولیه، استاندارد ساخت و… در حال تغییر می باشد. یکی از این عوامل قیمت مواد اولیه است که عاملی مهم در هزینه تمام شده و تعیین قیمت نبشی محسوب می شود. نرخ ارز مستقیم بر قیمت مواد اولیه تاثیر گذاشته و سبب افزایش هزینه تمام شده کارخانه می شود. به همین جهت کارخانجات ترجیح داده اند، قیمت مقاطع فولادی را روزانه اعلام کنند.

دفتر فروش کاسپین استیل

برای خرید نبشی ایران اسپیرال به دفترهای فروش این مجموعه در شهر تهران و مشهد مراجعه فرمایید. دفتر تهران مجموعه کاسپین استیل به نشانی خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد ۱۱۶ و شماره 021-58245000 می باشد. همچنین خریداران محترم در مشهد به دفتر فروش آن به نشانی میدان جانباز، برج های اداری پاژ، ساختمان اداری ۲، طبقه ۵، واحد ۵۱۷ مراجعه کنند. لازم بذکر است، شماره دفتر مشهد 051-36906010 می باشد.

خرید نبشی ایران اسپیرال

برای خرید نبشی فولادی ایران اسپیرال به دفترهای فروش کاسپین استیل که در مطب فوق به آن اشاره شد، مراجعه کنید. بعد از حضور در دفتر فروش کاسپین استیل، محصول موردنظر خود به همراه سایز و ابعاد انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان فروش ما در زمانی کوتاه فاکتور فروش شما را صادر می کنند.

همچنین در صورت تمایل به خرید آنلاین نبشی ایران اسپیرال، به جدول سایت مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. مراحل واریز وجه و تحویل آن توسط کارشناس به شما گفته خواهد شد. بعد از تکمیل فرایند خرید، بسته به برند محصول سفارش شما به دو صورت انبار کاسپین استیل و درب کارخانه به شما تحویل داده می شود.

نمایش یک نتیجه