میلگرد ساده ذوب آهن

میلگرد ساده ذوب آهن

میلگرد ساده یکی از مقاطع مورد استفاده در صنایع مهم و حساس است. به همین جهت اطلاع از قیمت میلگرد ساده برای مهندسین و صاحبان این صنعت همواره بسیار مهم می باشد. قیمت میلگرد ساده ذوب آهن مانند دیگر مقاطع فولادی روزانه توسط کارخانه اعلام شده و در جدول سایت کاسپین استیل بروزرسانی می شود.

مجتمع فولادی ذوب آهن

عملیات اجرایی ساخت واحدهای مختلف کارخانه از سال ۱۳۴۶ آغاز و با ایجاد کارگاه های کک سازی، اگلومراسیون و کوره بلند شماره ۱ در نیمه اول دی ماه ۱۳۵۰ ، بهره برداری از مجتمع با تولید چدن آغاز شد و تولید محصولات فولادی نیز با راه اندازی بخش فولاد سازی و مهندسی نورد در دی ماه ۱۳۵۱ با ظرفیت ۵۵۰ هزار تن در سال شروع شد.

مقاطع فولادی تولیدی در ذوب آهن اصفهان از کیفیت بالایی برخوردار است. به دلیل تولید بالا و در دست داشتن انبوهی از بازار توسط این مجموعه، قیمت دیگر مقاطع نیز با توجه به قیمت ذوب آهن در نظر گرفته می شود. به همین جهت ذوب آهن را به عنوان مادر فولاد ایران می شناسند.

قیمت روز میلگرد ساده ذوب آهن

میلگرد ساده مقطعی است که برخلاف میلگرد آجدار بر روی سطح خود هیچگونه آج و برآمدگی نداشته و مناسب عملیات جوشکاری است. در کنار خواص جوشکاری، میلگرد ساده از استحکام و ظاهر خوبی برخوردار است که سبب کاربرد آن در صنایع شده است. این مقطع در سایز و استانداردهای مختلفی در کشور ما تولید می شود که عمده میلگرد ساده در کشور از تولید داخل تهیه می شود. قیمت میلگرد ساده در جدول سایت کاسپین استیل قابل مشاهده است.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت میلگرد ساده ذوب آهن

قیمت روز میلگرد ساده ذوب آهن

قیمت میلگرد ساده ذوب آهن مانند دیگر مقاطع فولادی روزانه دارای نوساناتی است که برخی از این عوامل شامل قیمت جهانی نفت، قیمت مواد اولیه، میزان عرضه و تقاضا، هزینه حمل و نقل، استاندارد ساخت و.. می باشد. استاندارد ساخت یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت میلگرد ساده است. استانداردهای مختلف وزنی متفاوت و مواد اولیه ای خاص را شامل می شود که در تعیین قیمت میلگرد ساده ذوب آهن نقش زیادی دارند.

قیمت میلگرد 8 ساده ذوب آهن

علاوه بر این قیمت مواد اولیه یکی دیگر از عوامل مهم می باشد، قیمت مواد اولیه خود وابسته به نوسانات ارزی کشور است. باید گفت قیمت ارز در کشور ما روزانه در حال تغییر است و با تغییر آن، قیمت مواد اولیه نیز دچار نوسانات می شود. به همین جهت کاسپین استیل با پیش بینی درست موارد فوق و استعلام قیمت از کارخانه، قیمت لحظه ای میلگرد ساده ذوب را به شما ارائه می دهد.

قیمت میلگرد ساده ذوب آهن درب کارخانه

خرید میلگرد و دیگر مقاطع توسط خریداران از کارخانه امکان پذیر نیست. تنها دفترهای فروش و نمایندگی ها، مجاز به خرید مقاطع فولادی مختلف از کارخانه می باشند. کاسپین استیل عرضه کننده انواع مقاطع از جمله میلگرد ساده مستقیم از کارخانه است و آن را با قیمتی مقرون بصرفه به دست خریداران می رساند.

خرید میلگرد ساده ذوب آهن

خرید میلگرد ساده ذوب آهن

برای خرید میلگرد ساده ذوب به دفتر فروش کاسپین استیل در شهر تهران و مشهد مراجعه کرده و ثبت سفارش کنید. کارشناسان فروش ما سفارش شما را بررسی کرده و بعد از پرداخت وجه تحویل انبار می دهند تا بار شما آماده ارسال شود. کاسپین استیل دارای دو انبار در شهر مشهد و تهران است که امکان خریدی با سرعت بالا را برای متقاضیان فراهم نموده است. همچنین در صورت بازدید از سایت و انتخاب محصول موردنظر، با کارشناسان فروش کاسپین استیل تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان سفارش شما را بررسی کرده و مراحل واریز وجه را به شما شرح خواهند داد.

دفتر فروش کاسپین استیل

برای خرید میلگرد ساده ذوب آهن به دفترهای فروش این مجموعه در شهر تهران و مشهد مراجعه فرمایید. دفتر تهران مجموعه کاسپین استیل به نشانی خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد ۱۱۶ و شماره 021-58245000 می باشد. همچنین خریداران محترم در مشهد به دفتر فروش آن به نشانی میدان جانباز، برج های اداری پاژ، ساختمان اداری ۲، طبقه ۵، واحد ۵۱۷ مراجعه کنند. لازم بذکر است، شماره دفتر مشهد 051-36906010 می باشد.

نمایش دادن همه 11 نتیجه