منو
محصولات
واتس آپ
تامین کننده انواع محصولات فولادی در ایران

ورق نورد گرم تولید کارخانه صبا

ورق سیاه یا ورق گرم یکی از پرمصرف ترین ورق های فلزی دنیا در صنعت می باشد که به دلیل فرآیند تولید که نورد گرم می باشد در بازار به ورق گرم نیز معروف است. ورق سیاه به روش نورد گرم تولید می شود و پس از سرد شدن دقت ابعاد نهایی و کیفیت سطح مناسب را ندارد به همین دلیل قیمت پایین تری نسبت به ورق سرد دارد.
ورق سیاه فولاد صبا در اندازه ها و اشکال مختلف به صورت رول و کش و پارچه و برش تولید می شود و انواع آن در شرکت بزرگ کاسپین استیل موجود است. ورق سیاه فولاد صبا در صنایع مختلفی کاربرد دارد.
ورق های فلزی به دلیل اینکه پایه اصلی تولید محصولات فولادی هستند در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارند. ورق سیاه فولاد صبا همچنین در خودروسازی، ساخت و ساز، ساخت مخازن، سیلندر گاز، لوله، کانتینر و کشتی سازی، رینگ و چرخ، بسته بندی و … کاربرد فراوانی دارد. ورق فولادی سیاه صبا به دلیل دوام و مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار در صنایع فوق و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.
مجتمع فولاد صبا زیرمجموعه فولاد مبارکه اصفهان است و با تولید ورق سیاه با کیفیت برای بازار فولاد ایران به یکی از بزرگترین تامین کنندگان ورق نورد گرم در کشور تبدیل می شود.

گریدضخامتطولعرضقیمتگرید
St372C125تماس بگیرید
دسترسی سریع به محصولات
گریدضخامتطولعرضواحدقیمتبروز رسانی
St372C125کیلو گرمتماس بگیرید30 تیر 1401