اخبار داخلی کاسپین استیل

 دعوت به همکاری در بخش های خرید و فروش گروه کاسپین استیل : شرکت کاسپین استیل ویستا به منظور ارائه خدمات بهینه به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی دفاتر خود در سمت کارشناس خرید و فروش بر اساس ضوابط ، مقررات و آیین نامه استخدامی این شرکت، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط، نیروی انسانی مورد نیاز خود را در مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های متارلوژی و مکانیک پس از کسب موفقیت در گزینش استخدامی با انعقاد « قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی » استخدام می کند. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه های خود را به آدرس ایمیل info@caspiansteel.com ارسال نمایند.

 چشم انداز  سهم کاسپین استیل از فولاد ایران در سال 1400 : مجموعه کاسپین استیل با تکیه به  توان مالی و پتانسیل نیروی انسانی خود و نیز رشد اقتصادی و توان تولیدی صنعت فولاد ایران در سال های اخیر در نظر دارد با کمک خداوند متعال در سال 1400 بیش از 100 هزار تن محصول فولادی در بازار داخلی توزیع و به بازارهای جهانی صادر نماید.

 اضافه شدن محصول ورق روغنی به سبد کالایی شرکت کاسپین استیل : جناب آقای حمیدرضا غفوریان مدیریت محترم  شرکت کاسپین استیل با ابزار خرسندی اعلام داشتند از ابتدای تیر ماه سال 1400 محصول ورق روغنی تولید کارخانه فولاد غرب آسیا به سبد کالایی شرکت کاسپین استیل اضافه خواهد شد و از این پس این کالا در تمامی سایز های تولیدی کارخانه فولاد غرب آسیا قابل عرضه به مشتریان عزیز کاسپین استیل می باشد. لذا مشتریان می توانند در خواست های خود را در هر سایز و تناژی برای کارشناسان فروش شرکت کاسپین استیل ارسال فرمایند تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت ارائه مشاوره در خرید و  همچنین دریافت  لیست قیمت اقدام گردد.

 دعوت به همکاری در بخش  بازاریابی گروه کاسپین استیل : گروه کاسپین استیل به منظور ارائه خدمات بهینه به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی دفاتر خود در سمت کارشناس ارشد مارکتینگ و تبلیغات بر اساس ضوابط ، مقررات و آیین نامه استخدامی این شرکت، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط، نیروی انسانی مورد نیاز خود را در مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های متارلوژی و مکانیک بازاریابی و سایر رشته های مرتبط پس از کسب موفقیت در گزینش استخدامی با انعقاد « قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی » استخدام می کند. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه های خود را به آدرس ایمیل info@caspiansteel.com ارسال نمایند.

 سهم شرکت کاسپین استیل از واردات کالاهای وارداتی در سال 1399 : شرکت کاسپین استیل در سال گذشته توانسته است سهم 12 میلیون دلاری در واردات کالا های فولادی مورد نیاز مواد اولیه کارخانجات تولیدی ایران داشته باشد و بتواند سهمی هر چند کوچک در رونق اقتصادی و تولید کالاهای ایرانی داشته باشد، امید است در سال 1400 نیز که به نام تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها مزین شده است این شرکت بتواند سهم بیشتری از رونق اقتصادی و تامین مواد اولیه کارخانه جات تولیدی و  پروژه های نفت ، گاز و پتروشیمی کشور داشته باشد.

پشتیبانی

شرکت کاسپین استیل ویستا

تامین کننده انواع محصولات فولادی در ایران

درباره کاسپین استیل

معرفی شرکت کاسپین استیل

کاسپین استیل از سال 1390 با اتکا بر ارتباطات گسترده جهانی در حوزه مشاوره، تهیه و تامین محصولات فولادی از اقصی نقاط جهان فعالیت نموده و در این راستا تا قبل از خروج دولت آمریکا از برجام نمایندگی شرکتهای مطرح فولادی جهانی نظیر Samsung C&T کره، TISCO چین،Essar Steel و ArcelorMittal هند را دارا بوده است. مضاف بر این در همان سال ها با واردات محصولات فولادی از جمله ورق های مغناطیسی یا ورق های سیلیس، ورق های استنلس استیل، ورق های نورد گرم و توزیع آن ها بین مشتریان داخلی توانست حوزه فعالیتهای تخصصی خود را گسترش دهد.
در اوایل سال 1396 با توجه به رشد تولید محصولات فولادی در داخل کشور، فعالیت شرکت در راستای تامین و خرید عمده از تولیدکنندگان داخلی و توزیع این محصولات توسعه یافت. همچنین با ایجاد زیر ساخت های موردنیاز در امر صادرات کالا های فولادی با تاسیس شرکت سنترال ویستا جنرال تریدینگ در منطقه آزاد صحار در کشور عمان فعالیت بازرگانی خود را وسعت بخشید.
همچنین در داخل کشور نیز جهت رفع نیازمندی مشتریان، در سال 1397 شرکت کاسپین استیل نسبت به ایجاد دفتر فروش و انبار اختصاصی با فضایی بیش از 5000 متر مربع مجهز به باسکول استاندارد و جرثقیل در قطب تجاری آهن آلات شهر مشهد فعالیت توزیع مویرگی محصولات فولادی در شرق کشور را گسترش داد.
گروه کاسپین استیل شامل شرکت های کاسپین استیل ویستا، کاسپین استیل سازه و سنترال ویستا با حدود 40 نفر پرسنل مجرب ، مستقر در دفاتر تهران، مشهد، بندرعباس در ایران و دفتر عمان ( منطقه ویژه اقتصادی صحار) توانسته با باور به اینکه شرط بقا در تجارت و تولید دنیای امروز، حضور در بازارهای بین المللی می باشد، با ایجاد دفاتر خارج از کشور و ارتباطات گسترده جهانی، به گسترش حوزه فعالیت خود در سطح جهانی قدم بردارد.

حوزه فعالیت شرکت

• بازرگانی خارجی

سرویس دهنده: ما به عنوان سرویس دهنده حرفه ای در صنایع فولادی، به عنوان واسطه ای بین مشتری و تامین کننده عمل می کنیم. هنر ما آسان سازی معاملات پیچیده برای خریداران و فروشندگان با تکیه بر نیروهای متخصص، زیر ساخت های بین المللی و داخلی و ارتباطات گسترده است.
ما به مشتریان خود کمک می کنیم که نیازمندی های فولادی خود را در مکان، زمان و قیمت مناسب دریافت نمایند. برای تامین کنندگان، ما از دانش، ارتباطات گسترده داخلی و خارجی استفاده نموده و اطمینان می دهیم که محصولات آن ها در مناسب ترین زمان ممکن به بهترین مشتریان در بهترین مقاصد دنیا برسد.
واردات: با توجه به نیازمندی های صنایع داخلی، کاسپین استیل با تکیه بر دانش بازرگانی، فنی و ارتباطات گسترده نسبت به واردات محصولات فولادی از جمله محصولات استنلس استیل (فولاد های ضدزنگ) و لوله های استیل از کشورهای آسیای میانه و چین و توزیع آن در صنایع پایین دستی اقدام می نماید.
صادرات: بازاریابی بین المللی و فروش محصولات تولید داخل کشور در حوزه کشورهای حاشیه خلیج فارس، چین و تایوان که در این راستا کاسپین استیل نسبت به صادرات محصولات فولادی و معدنی مانند شمش آهن، مفتول کلاف و دولومیت کلسینه و هیدراته، آهک، آنتراسیت، فروسیلیس توانسته است اقدامات شایسته ای را انجام دهد.

• بازرگانی داخلی

در حوزه خرید، انبار و توزیع انواع محصولات فولادی از جمله ورق های فولادی، میلگرد، مقاطع تیرآهن و تیرآهن بال پهن، ورق های گالوانیزه رنگی، ورق های روغنی (سرد) و انواع قوطی و پروفیل در بازار داخلی فعالیت دارد.
گروه کاسپین استیل با نگاهی متفاوت و حرفه ای در ارائه خدمات به مشتریان، پیشرو بودن در ارائه خدمات نوین را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و کوشش نموده تا با همراهی مشتریان در خرید حرفه ای اعتماد و رضایتمندی آنان را جلب نماید که این مهم منجر به تکرار فرآیند خرید و ایجاد باشگاه مشتریان وفادار گشته است.

شرکت های گروه کاسپین استیل

کاسپین استیل ویستا
شرکت کاسپین استیل ویستا (سهامی خاص) تحت شماره ثبتی 415185 و شناسه ملی 10320673379 در اداره ثبت شرکت های تهران به مدت نامحدود و مدیریت عاملی جناب آقای حمیدرضا غفوریان پاکدل در محل دفتر مرکزی شرکت به آدرس خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک 1، واحد 116 در سال 1390 تاسیس گردید.
کاسپین استیل ویستا
شرکت کاسپین استیل سازه (سهامی خاص) تحت شماره ثبتی 478461 و شناسه ملی 14005203842 در اداره ثبت شرکت های تهران به مدت نامحدود و به مدیریت عاملی جناب آقای سیاوش دفتری در محل دفتر مرکزی شرکت به آدرس خیابان آفریقا ، خیابان سپیدار ، پلاک 1 ، واحد 115 در سال 1396 تاسیس گردید
کاسپین استیل ویستا
شرکت سنترال ویستا جنرال تریدینگ در تاریخ 10 اکتبر سال 2017 با شماره ثبتی 1304807 در اتاق بازرگانی و صنایع عمان ثبت گردیده است.

شرکت کاسپین استیل ویستا (سهامی خاص) تحت شماره ثبتی 415185 و شناسه ملی 10320673379 در اداره ثبت شرکت های تهران به مدت نامحدود و مدیریت عاملی جناب آقای حمیدرضا غفوریان پاکدل در محل دفتر مرکزی شرکت به آدرس خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک 1، واحد 116 در سال 1390 تاسیس گردید.

شرکت کاسپین استیل سازه (سهامی خاص) تحت شماره ثبتی 478461 و شناسه ملی 14005203842 در اداره ثبت شرکت های تهران به مدت نامحدود و به مدیریت عاملی جناب آقای سیاوش دفتری در محل دفتر مرکزی شرکت به آدرس خیابان آفریقا ، خیابان سپیدار ، پلاک 1 ، واحد 115 در سال 1396 تاسیس گردید

شرکت سنترال ویستا جنرال تریدینگ در تاریخ 10 اکتبر سال 2017 با شماره ثبتی 1304807 در اتاق بازرگانی و صنایع عمان ثبت گردیده است.

چشم انداز :
تبدیل شدن به یکی از معتبر‌ترین برندهای حوزه تامین و خدمات در زمینه محصولات فولادی در خاورمیانه
ماموریت:
توسعه بخشیدن به فعالیتهای بازرگانی تخصصی در زمینه تاًمین، صادرات و واردات محصولات فولادی
بیانه ماموریت:
برای تبدیل شدن به یکی از معتبر‌ترین برندهای حوزه تامین و خدمات در زمینه محصولات فولادی در خاورمیانه ما فرهنگی ایجاد کرده‌ایم تا اعضای تیم با تمام توان در جهت تحقق این امر بصورت تخصصی در حوزه های فروش، صادرات و واردات محصولات فولادی متمرکز باشند و در مقابل نسبت به ارائه خدمات استثنائی به مشتریان در بالاترین حد کیفی پاسخگو باشند.
شرکت کاسپین استیل از شعار” حق با مشتری است ” عبور کرده و به باور ” مشتری ذات شرکت است ” عینیت می بخشد و تلاش می کند ضمن توسعه پایدار شرکت در ابعاد ملی و بین المللی، در رشد و شکوفایی اقتصادی کشور مشارکت شایسته و موثری داشته باشد.

تیم مدیریتی کاسپین استیل

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل
جناب آقای حمیدرضا غفوریان
کارشناسی - مهندسی
نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل
جناب آقای سیاوش عزبدفتری
کارشناسی - مهندسی
نایب رییس هیئت مدیره
جناب آقای حامد غفوریان
کارشناسی - مهندسی
عضو هیئت مدیره
جناب آقای مسعود طاهری
کارشناسی - مهندسی

پشتیبانی واتس آپ

مشاوره رایگان تلفنی