loader

چارت سازمانی


حمیدرضا غفوریانمدیر عامل

حمیدرضا غفوریان

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : مهندسی شیمی
ایمیل : info@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 110
دریافت اطلاعات تماس
علی حسین پورمعاونت مالی و اداری

علی حسین پور

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : حسابداری
ایمیل : Hosseinpour.caspiansteel@gmail.com
تلفن : داخلی 450
دریافت اطلاعات تماس
سیاوش عزبدفتریمدیر بازرگانی

سیاوش عزبدفتری

مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی : مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات - مدیریت بازرگانی
ایمیل : Daftari@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 400
دریافت اطلاعات تماس
عباس عاقل نژادمدیر خرید و تدارکات

عباس عاقل نژاد

مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی : مهندسی عمران - مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری
ایمیل : Aghel@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 300
دریافت اطلاعات تماس
مسعود طاهریمدیر فروش داخلی

مسعود طاهری

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : مهندس مکانیک
ایمیل : Taheri@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 240 - 250
دریافت اطلاعات تماس
مژگان شکاریمدیر لجستیک - IT

مژگان شکاری

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : مهندسی فناوری اطلاعات
ایمیل : md@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 111
دریافت اطلاعات تماس
فرشاد  بیاتسرپرست مالی

فرشاد بیات

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : حسابداری
ایمیل : Bayat@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 420
دریافت اطلاعات تماس
فرنوش  شریفانکارشناس حسابداری

فرنوش شریفان

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : حسابداری
ایمیل : Sharifan@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 430
دریافت اطلاعات تماس
حمید  سرخانیکارشناس بازرگانی

حمید سرخانی

مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی : مدیریت بازرگانی
ایمیل : Sarkhani@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 330
دریافت اطلاعات تماس
سمیه سهرابیسرپرست حسابداری

سمیه سهرابی

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : حسابداری
ایمیل : Sohrabi@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 410
دریافت اطلاعات تماس
آزیتا  نیکانلوکارشناس بازرگانی

آزیتا نیکانلو

مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی : مهندسی صنایع غذایی گرایش میکروبیولوژی
ایمیل : Azita@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 310
دریافت اطلاعات تماس
طناز امینیکارشناس فروش

طناز امینی

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : زیست شناسی
ایمیل : Amini@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 220
دریافت اطلاعات تماس
مارال فرح جویسرپرست حسابداری فروش

مارال فرح جوی

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : حسابداری گرایش مالی
ایمیل : farahjoo@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 420
دریافت اطلاعات تماس
امیر حسین کشاریکارشناس فروش

امیر حسین کشاری

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : مهندسی مواد-متالورژی
ایمیل : Keshari@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 210
دریافت اطلاعات تماس
علیرضا  پاک پرورکارشناس فروش

علیرضا پاک پرور

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : مدیریت بازرگانی
ایمیل : Pakparvar@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 200
دریافت اطلاعات تماس
ورود به پنل مدیریت