loader

انتصاب مدیرعامل جدید شرکت گل‌گهر سیرجان

منتشر شده در 13 خرداد 1398

مدیرعامل جدید گل‌گهر اردیبهشت 1398

آقای مهندس جمشید ملارحمان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گل‌گهر معرفی شده است . وی از مدیران با سابقه ایمیدرو که از بدو تاسیس ایمیدرو در این شرکت حضور فعال داشته است.

. ناصر تقی‌زاده با سوابقی درخشان در سمت مدیرعاملی گل گهر در آخر اردیبهشت 1398 از این سمت کناره گرفت و جمشید ملارحمان جایگزین وی شد. 

مهندس ناصر تقی زاده به عنوان مدیر عامل گل گهر از سال 94 سوابق به یاد ماندنی از جمله بنیان گذاری طرح های توسعه فاز اول شرکت گل گهر را به جا گذاشت.

جمشید ملارحمان به عنوان مدیرعامل جدید گل‌گهر منصوب شد؛ وی که از مدیران با سابقه ایمیدرو است و از سال ۱۳۸۰ یعنی از روزی که سازمان ایمیدرو آغاز به کار کرد به عنوان معاون معدنی ایمیدرو معرفی شده بود. او همزمان با آغاز به کار رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در سال گذشته به عنوان سرپرست ایمیدرو معرفی گردید. 

مهند ملا رحمان پیش از این سمت، در معاونت‌های طرح‌های توسعه معدن و صنایع معدنی، همزمان مجری طرح اکتشاف و تجهیز معدن طلای کوه دم بود و دی ۹۲ از سوی مهدی کرباسیان، رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، با حفظ سمت، معاون اکتشاف و معادن این سازمان به عنوان سرپرست معاونت بهره‌برداری و زیرساخت منصوب شد و همزمان عضو هیات اجرایی سنگ آهن سنگان بود.  ملارحمان حدود ۵سال معاون مهدی کرباسیان در ایمیدرو بود و آبان سال گذشته سرپرست ایمیدرو شد. وی حالا بر کرسی مدیرعاملیِ گل‌گهر نشسته است؛ یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعتی و معدنی کشور که با توجه به حجم ذخایر معدنی و تولیدات فولادی، جایگاه ویژه‌ای بین شرکت‌های اقتصادی کشور دارد.

ملارحمان دارای کارشناس مینرالوژی و کارشناسی ارشد صنایع میباشد.

 

 

 

 

ورود به پنل مدیریت